۱۰ تا از بهترین مود های gta v

10 ا از بهترین مود های gta v

بهترین مود های GTA 5 برای تازه نگه داشتن بازی


اگر می خواهید یک بازی عالی حتی بهتر انجام دهید ، اضافه کردن برخی از بهترین مود های GTA 5 PC می تواند تجربه شما را به طور کامل تغییر دهد. هنگامی که نوبت به ایجاد مود های GTA 5 می رسد ، جامعه GTA بار دیگر وقت و زمان بی نظیری را به وجود آورده و همه چیز را از پوشیدن کت و شلوار ابرقهرمانی گرفته تا تعویض طرفین و پیوستن به پلیس ها در بر گرفته است. سپس مود های بصری دارید که می توانند بازی را به نسبت های تقریباً عکاسی ارتقا دهند ، یا Los Santos را به یک فضای سایبرپانک آینده گرایانه تبدیل کنند.

با چنین گزینه های گیج کننده ای که وجود دارد ، دشوار است که از کجا شروع کنیم ، به همین دلیل ما لیست زیر از مود های GTA 5 را برای شما برجسته کرده ایم تا برخی از بزرگترین خلاقیت ها را برجسته کنیم. این مود ها باعث می شود که تجربه شما از دنیای آزاد همه غنی تر شود و قدردانی جدیدی از این بازی و جامعه پرتحرک و پر جنب و جوش آن داشته باشید. لذت بردن!


 ۱۰ تا از بهترین مود های gta v / gta v / دانلود مود gta v / جی تی ای وی / بهترین مود های gta v


۱- Turn Los Santos into a photorealistic gangster’s paradise

1 بهترین مود های gta v

ادامه مطلب + دانلود


شما نمی توانید در مورد مود های GTA صحبت کنید بدون اینکه احترام به همه رمزگذارانی که در آنجا هستند خستگی ناپذیر سعی کنید لس سانتوس را هرچه زیبا تر جلوه دهد. به معنای واقعی کلمه صدها مود بهبود گرافیکی برای GTA 5 وجود دارد ، اما NaturalVision Remastered ، که فقط چند ماه پیش به بازار آمد ، قهرمان فعلی است که می آید قدرت "خلوص" خام را بدست آورد.

با ارائه قطعنامه های ۴K و بازنگری کامل زیبایی شناسی اصلی Rockstar ، این وزارت دفاع "به گونه ای طراحی شده است که GTA 5 بصری شبیه به جنوب کالیفرنیا در زندگی واقعی باشد." صادقانه بگویم ، نتایج به نظر می رسد بهتر از زندگی واقعی SoCal تا کنون بودند. NaturalVision لوس سانتوس را از قلمرو دره غیرمسئول و سطحی از وفاداری گرافیکی سوق می دهد که تعریف دقیقی از معنای نوری بودن را تعریف می کند.


۲- Become Iron Man

2 بهترین مود های gta v

مود : دانلود Script Hook V / دانلود مود Iron Man


"من مرد آهنی هستم" گفت: Iron Man in Iron Man ، و اگر این مود محبوب را همیشه بخرید تا GTA 5 خود را نصب کنید ، می توانید این حرف را بزنید. به گفته خودش ، وزارت دفاع با یک کت و شلوار کاملاً کاربردی Iron Man شما را به هم محکم کرده است ، پر از تقویت کننده تقویت کننده ، تیرهای دافع کننده ، و این صدای آلاچیق صدای "eeeeeyooooop" که هر فن Marvel با آن آشنا خواهد بود

شما حتی می توانید آن را با نسخه های مختلف کت و شلوار ، از جمله زره پوش Hulkbuster گوشتی که چابکی را برای قدرت خام تعویض می کند ، سفارشی کنید. تونی استارک افتخار می کند.


۳- Bring Game of Thrones to Grand Theft Auto with fire-breathing dragons

3 بهترین مود های gta v

دانلود مود Game of Trones


اصطلاح "Grand Theft Auto" عمل سرقت هر اتومبیل موتوری را تعریف می کند ، اما اگر شما یک سوسمار غول پیکر ، پرواز ، فانتزی را که می تواند به جای آن نفس بکشد ، سرقت کنید ، چه می کنید؟ خزندگان سرقت بزرگ؟ گراند سرقت دروگو؟ فرقی نمی کند ، زیرا شما بیش از حد سرگرم می شوید در اطراف لس سانتوس پرواز کنید و با مراقبت از بالهای تازه بال خود خود را به ترسناک کردن جانداران آن بپردازید.

این اژدها می تواند توپ های آتشین شلیک کند ، افراد و اتومبیل های خود را انتخاب کرده و حتی در بیشتر دوستان خود نیز برای تهاجم اژدها فراخوانی کند. حالا کسی لباس دنریس را به ما می دهد تا ما را مانند یک خالدی واقعی احساس کند.


۴- Pretend you’re playing Blade Runner in a neon-soaked Los Santos

4 بهترین مود های gta v

دانلود مود Pretend Enb Series Graphic


Blade Runner 2049 گذشته و از بین رفته است ، و ما هنوز راه دور از دنیای باز Cyberpunk 2077 از CD Projekt Red هستیم ، اما شما می توانید حداقل با پوشیدن آن در زیبایی زیبایی نئون با این حالت تصویری ، از Grand Theft Auto 2013 لذت ببرید.

Intense ENB تضاد بین رنگ ها را به ۱۱ عدد صدا می کند و این کیفیت ذاتی را به لوس سانتوس که در جو غرق است ، قرض می دهد ، به خصوص وقتی که در بارش باران نیز فرو می رود. جلوه های نورپردازی بازی نیز بیشتر شده است ، به این معنی که اغلب احساس می کنید در J.J هستید. فیلم Abrams دقیقاً به اندازه تلنگر سایبرپانک.


۵- Create an underwater megalopolis by triggering a tsunami

5 بهترین مود های gta v

دانلود مود Create an underwater 


همه بهترین شهرها در زیر آب هستند. در مورد آن فکر کنید؛ آتلانتیس ، Rapture ، که یکی از تهدیدهای فانتوم است ... خوب ، شاید همه بهترین شهرها نباشد ، اما حداقل تعداد کمی از آنها. بنابراین چه چیزی شما را از دیدن اینکه آیا لس سانتوس غرق در زیر ده هزار تن H2O بهتر می شود ، متوقف می کند؟

با جدیت ، اکنون می توانید با این حالت امتحان کنید ، که یک Tsunami را به وجود آورد تا امواج آب دریا شور را بر روی شهر رها کند ، جایی که تنها بالاترین آسمان خراش ها در بالای سطح دیده می شوند. این یک فاجعه طبیعی درون بازی است که باید باور شود.


۶- Take realism to a whole new level

6 بهترین مود های gta v

دانلود مود Take realism


اگر شخصی هستید که دوست دارید از طریق هر سوک چراغ راهنمایی و محدودیت سرعت ، از ترافیک اطاعت کنید ، این حالت هایپررئالیسم واقعاً در کوچه شما قرار دارد. این میزبان از جزئیات کوچک اما هوشمندانه به GTA 5 اضافه می کند که به گونه ای طراحی شده اند که همه چیز را کمی لمس تر و طبیعی تر جلوه دهند.

عابر پیاده کیف پول را رها می کند ، اسلحه ها باید از نظر جسمی جمع شوند ، اثرات خونریزی در هنگام شلیک وجود دارد ، پلیس با استراتژیک تر عمل می کند ، می توانید لاستیک های مسطح را با لوازم یدکی در صندوق عقب جایگزین کنید ، گلوله ها دارای قطره پرتابه و تن دیگر هستند. این تجربه Grand Theft Auto را به یک شبیه سازی کامل در مورد جرم تبدیل می کند و بسیار درخشان است.


۷- Turn airplane pilots into psychopathic killers

 7 مود های gta v

دانلود مود Turn airplane


این مود از سال ۲۰۱۵ به درستی ننگ و دلبستگی به آن داشته است ، که در آن مشخص شد کدگذاری شامل بدافزارهای خطرناکی است که درون آن مخفی شده است. از آن زمان ، با این حال ، توسط برخی از مودم های بد مخرب کمتر تمیز شده است و به عنوان یک به روزرسانی رایگان و بدافزار بصورت آنلاین در دسترس است.

اما چه کاری انجام می دهد؟ خوب ، اکنون هر خلبان هواپیما در آسمان اکنون به هر قیمتی برای خود شکار می کند و به درون شما سقوط می کند. به طور طبیعی ، پاندمیونیوم نتیجه می گیرد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دکل بازی شما به اندازه کافی قدرتمند است تا در برابر همه انفجارها در برابر یک فریم مناسب مقاومت کند.


۸- Become a knock-off Rico Rodriguez with Just Cause 2 gadgets

8 بهترین مود های gta v

دانلود مود Become a knock-off


در حالی که GTA همیشه برای ایجاد انواع ضرب و شتم بسیار عالی بوده است ، هرگز به نوع جنون ماسهبازی که می توانید در سریالهای جهانی باز به همان اندازه ظالمانه Just Cause ایجاد کنید ، نزدیک نیست.

اما به لطف این کراس اوور غیررسمی ، اکنون می توانید با استفاده از این مودهای عطر و طعم Just Cause ، از قلاب چنگ زدن ریکو ، مجهز به چتر نجات و موارد دیگر در GTA 5 لذت ببرید. حتی باعث می شود اتومبیل ها هر وقت از آنجا پرش می کنید منفجر شوند ، این امر بسیار مناسب برای برخورد با تمام آن دسته از موانع جاده ای مزاحم است.


۹- Cross the fence and play GTA from the cops’ perspective

9 بهترین مود های gta v

دانلود مود Cross the fence


آنها می گویند بهترین راه برای شکست دشمن ، شناختن دشمن است ، پس چرا با اداره پلیس لس سانتوس ثبت نام نکنیم و برای یک روز قدم زدن یک مایل در کفش های یک پلیس محلی را انجام دهیم؟

ماموریت های دقیق ، سلاح ها و وسایل نقلیه با مضمون پلیس ، و گزینه های سفارشی سازی برای شما وجود دارد تا بتوانید از تجربه کامل LSPD استفاده کنید. چه کسی می داند ، شاید شما این کار را انجام دهید که زندگی قبلی جنایت را ترجیح دهید؟


۱۰- Pay for your crimes the hard way by going to prison

10 بهترین مود های gta v

دانلود مود Pay for your crimes


با صحبت از پلیس ، شما هرگز متوجه نمی شوید که چه اتفاقی می افتد بین زمانی که شما کتک زده اید و لحظه ای که از بیمارستان یا ایستگاه پلیس به عنوان یک مرد آزاد بیرون می آیید؟ من می دانم که Grand Theft Auto تصوری سست از مفهوم عدالت دارد ، اما مطمئناً برخی سیستم قضایی در لس سانتوس وجود دارد؟

این حالت زندان پاسخی دارد ، هر زمان که توسط پلیس گرفتار شدید ، شما را به زندان می اندازد ، به این ترتیب می توانید در اطراف زندان بگردید ، با NPC ها در تعامل باشید و حتی سعی کنید که بیرون بیایید. یا ، می دانید ، فقط می توانید به وقت خود خدمت کنید و سعی کنید یک مرد تغییر یافته را بیرون بیاورید؟ نه ، این کسل کننده به نظر می رسد. شکستن زندان آن است!


 

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید

محمدرضا

دانشجوی رشته iT و نرم افزار هستم - به طراحی سایت خیلی علاقه دارم و در این زمینه هم فعالیت میکنم

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*